موج
کدخبر : ۳۱۷۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317501

اداره کل هواشناسی هرمزگان خبر داد؛

بنا بر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، طی امروز بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان پیش بینی می شود که طی امروز شدت قابل ملاحظه ای نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بنا بر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، با تاثیر موج ناپایدار طی امروز در  برخی استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.

به صورت پراکنده در استان بارندگی پیش بینی می شود که طی امروز  شدت قابل ملاحظه ای نخواهد داشت، البته از ساعات شب با افزایش ابرناکی و تاثیر موج ناپایدار در مناطق شمالی استان رگبار باران و رعد وبرق پیش بینی می شود.

بنا بر گزارش های کارشناسان هواشناسی هرمزگان، دریا در محدوده شرق تنگه هرمز و دریای عمان با بادهای جنوب شرقی و از ساعات بعدازظهر در جزایر غربی استان (غرب جزیره کیش) با بادهای نسبتا شدید شمال غربی نسبتا مواج خواهد بود و با توجه به متلاطم بودن دریا توصیه می شود شناورهای سبک حتی الامکان از تردد دریایی خودداری کنند.

شایان ذکر است؛ از لحاظ دمایی به تدریج از سه شنبه و به ویژه صبح چهارشنبه کاهش محسوس دمای کمینه در استان پیش بینی می شود.

روز سه شنبه 22 بهمن، در نیمه شرقی استان  تا ساعات بعدازظهر رگبار باران و رعد وبرق پیش بینی می شود که طی ساعاتی قابل ملاحظه خواهد بود. دریا نیز با شدت گرفتن بادهای شمال غربی در خلیج فارس ،غرب تنگه هرمز و به تدریج دریای عمان مواج خواهد شد و شرایط تردد های دریایی ایمن نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها