موج
کدخبر : ۳۱۷۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317000

سرهنگ سعید شفیعی:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار خبر کذب ورود ویروس کرونا به بندرعباس خبر داد و گفت: هیچگونه مورد بیماری از این ویروس در هرمزگان مشاهده نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ سعید شفیعی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان، تشریح کرد: طی انتشار خبری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر انتشار ویروس کرونا در بندرعباس و بستری شدن فرد بیمار در بیمارستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و همچنین سوء استفاده برخی افراد، کارشناسان پلیس فتا در کمتر از 1 ساعت موفق به شناسایی انتشار دهندگان این خبر کذب در فضای مجازی شدند.

سرهنگ شفیعی افزود: پس از شناسایی منتشر کنندگان خبر با هماهنگی مقام قضایی افراد مذکور به پلیس فتا احضار و با پذیرفتن اشتباه خود اظهار ندامت و پشیمانی کرده که پرونده با تکمیل مستندات جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان در پایان گفت : از شهروندان عزیز تقاضا داریم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار مربوطه را فقط از طریق رسانه های رسمی کشور کسب کرده و از انتشار اخباری که منبع آن مشخص نیست در فضای مجازی اجتناب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها