موج
کدخبر : ۳۱۶۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316959

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان با اشاره به آمادگی پلیس برای مقابله با هرگونه ناامنی گفت: در کرمانشاه جایی برای مجرمان و افراد خلاف‌کار وجود ندارد و فعالیت همه این افراد تحت رصد و کنترل قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در دیدار با رئیس‌کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار کرد: امروز افراد مجرم و خلاف‌کار می‌دانند از کمترین امنیتی برخوردار نبوده و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

وی ادامه داد: امنیت جامعه و مردم خط قرمز دستگاه قضائی و نیروی انتظامی است که عبور از آن با برخورد قاطعانه مواجه شده و چیزی جز شکست برای مخلان نظم و امنیت عمومی به دنبال نخواهد داشت.

سردار جاویدان تصریح کرد: امروز دستگاه قضائی و پلیس مصمم‌تر از قبل آماده تأمین امنیت عموم شهروندان و برخورد قاطعانه با افراد مجرم و خلافکاری هستند که یا برای قدرت‌نمایی و یا از روی جهل و نادانی دست به اقداماتی می‌زنند که عاقبت ان حسرت و پشیمانی برای خودشان است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با اقدامات صورت گرفته و هماهنگی‌های بسیار خوبی که میان پلیس و دستگاه قضائی استان وجود دارد کرمانشاه به یکی از امن‌ترین استان‌های کشور تبدیل‌شده است.

وی همچنین از آمادگی پلیس برای برقراری امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: از مدت‌ها پیش تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: چه در مرکز استان و شهرستان‌ها و چه در روستاهای نزدیک و دورافتاده همکاران ما آماده برقراری امنیت لازم برای برگزاری انتخابات و فراهم کردن شرایط لازم جهت حضور پرشور مردم رادارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها