موج
کدخبر : ۳۱۶۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316949

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان گفت: لازم است در شرایط کنونی، فضای وفاق و همدلی بین احزاب و مردم ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی با اشاره به نقش احزاب در انتخابات ، اظهار داشت: لازم است در شرایط کنونی، فضای وفاق و همدلی بین احزاب و مردم ایجاد شود، زیرا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور حداکثری شهروندان در این رویداد سیاسی اهمیت دارد

وی افزود: نمایندگان و مسوولان احزاب استان به دور از هر نوع گرایش و سلیقه سیاسی برای برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی تلاش کنند.

رضایی گفت: احزاب نقش ویژه‌ای در تشویق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای دارند و سبب هرچه بهتر شدن انتخابات می‌شوند، بنابراین باید از این قابلیت خود به نحو احسن استفاده کنند.

وی تاکید کرد: لازم است در شرایط کنونی، فضای وفاق و همدلی بین احزاب و مردم ایجاد شود، زیرا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور حداکثری شهروندان در این رویداد سیاسی اهمیت دارد.

استاندار اصفهانتصریح کرد: از روزی که در استانداری حضور یافتم جلسات صمیمانه‌ای با نمایندگان تشکل‌های سیاسی برگزار کردیم تا دیدگاه‌های آنان را بدانیم، معتقدم که انتخابات بهار احزاب است، بنابراین جلسه‌ای نیز روز گذشته(سه‌شنبه) با این تشکل‌های سیاسی برگزار کردیم.

عباس رضایی بر ضرورت "تشکیل خانه احزاب اصفهان" با مشارکت نمایندگان گروه‌های سیاسی مختلف با گرایش‌های گوناگون و متنوع تاکید کرد و ادامه داد: بر اساس قانون، خانه احزاب فقط باید در پایتخت مستقر باشد، اما نمایندگی یا شعبه‌ای از آن را می‌توان در اصفهان دایر کرد.

استانداراصفهان با بیان اینکه از یک‌هزار و ۲۴۲ داوطلب ثبت‌نام کننده در استان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکنون ۳۷۲ نفر مورد تایید قرار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت، دو موضوع متفاوت است، اما در مجموع روز ۲۲ بهمن، آخرین نتایج صلاحیت داوطلبانی که اعتراض داشتند و تعداد نهایی داوطلبان استان اصفهان اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها