موج
کدخبر : ۳۱۶۷۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316779

سومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان قم با هدف تبیین نقش مسئولان حقوقی ادارات در پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی با رویکرد مشارکت حداکثری و برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور مدیران حقوقی ادارات استان تشکیل گردید.

به گزارش خبرگزاری موج قم، با توجه به اهمیت و ضرورت آموزش و رشد آگاهی‌های عمومی در برگزاری یک انتخابات پرشور به منظور ترویج ارزش‌های اخلاقی و اصولی انتخابات در بین مردم در این جلسه تأکید گردید کلیه نمایندگان حقوقی ادارات با توجه به قانون انتخابات از تمامی ظرفیت‌های خود در رعایت قوانین و دستورالعمل‌ها به منظور عدم ورود کارکنان دستگاه‌های دولتی در امر انتخابات و جناح‌بندی‌های سیاسی استفاده کنند.

بر این اساس تأکید گردید تا مدیران حقوقی ادارات تدابیر لازم را در خصوص اجرای انتخابات و در محیطی پرنشاط و آکنده از امید با مشارکت حداکثری حسب رهنمودهای مقام معظم رهبری با تأکید بر صیانت از آراء مردم به عنوان حق الناس ایفا نمایند.

در این راستا مقرر گردید تا براساس الزامات قانونی با قید فوریت در صورت مشاهده تخلفات انتخاباتی موارد به دبیرخانه ستاد به شماره تلفن 36707063 ارسال شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها