موج
کدخبر : ۳۱۶۷۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316733

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از افتتاح 11پروژه گازرسانی همزمان با دهه مبارک فجر با هزینه ای بالغ بر125 میلیارد ریال خبرداد در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان داشت: در دهه فجر امسال 11 طرح گازرسانی با هزینه ای بالغ بر125 میلیارد  ریال افتتاح و عملیات اجرایی یک طرح دیگر نیز با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال آغاز شده است.

وی از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان، خبرداد و افزود: این طرح ها شامل؛گازرسانی به فاز دو  شهرک صنعتی گلپایگان با اعتباری بالغ بر 23میلیارد ریال، راه اندازی ایستگاه TBSشهرک صنعتی نائین، ایستگاهTBS  شهرک کارگاهی امیرکبیر شهرضا و شهرک صنعتی نهضت آباد می باشد.

علوی تصریح کرد: در این طرح های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله؛ صنایع فلزی، مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری هاو...در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از بهره برداری ایستگاه CGS نصیرآباد شهرستان مبارکه که مربوط به طرح جامع اصفهان بزرگ می باشد خبر داد و گفت: در این پروژه یک ایستگاه CGS  با ظرفیت 200 هزار مکعب در ساعت به بهره برداری می رسد.

علوی همچنین به بهره برداری از پروژه گازرسانی به فاز دو شهرک شهید کشوری، اشاره کرد و افزود: در این پروژه 4 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 1000مترمکعب در ساعت، 2 ایستگاه اندازه گیری با ظرفیت 400 متر مکعب در ساعت و 4 ایستگاه صنعتی با ظرفیت 1000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 3هزار و 500 متر شبکه تغذیه و توزیع اجرایی شده است.

وی افزود: در دهه فجر امسال دو پروژه گازرسانی روستایی نیز به بهره برداری خواهد رسید، روستای یحیی آباد و قصر چم از توابع شهرستان شهرضا که درهریک از این دو روستا یک ایستگاه TBS با ظرفیت 5000 متر مکعب در ساعت راه اندازی و 9 هزار و 700 متر شبکه گذاری شده است.

علوی با اعلام اینکه، ساختمان پست امداد و پشتیبانی منظریه شهرضا ، پروژه گازرسانی به ندامتگاه کاشان و بازسازی ایستگاه TBS ,CGS شباهنگ نایین از دیگر پروژه های آماده افتتاح در ایام دهه فجرسالجاری است، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال وتلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و تحول در شهرها و روستاهای محروم خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به مجموعه کارگاهی پاتله شهرضا اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ 15 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب کلنگ زنی خواهد شد.

علوی با اشاره به توزیع سالانه حدود 21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.6 درصد جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی خاطر نشان ساخت: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هرسه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها