موج
کدخبر : ۳۱۶۶۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316673

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: تامین کننده اصلی انتخابات مجلس شورای اسلامی که موضوع بسیار مهمی نیز هست بر عهده پلیس قرار دارد و مطمئنا ماموران زحمتکش انتظامی از پس این ماموریت مهم به خوبی برمی آیند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در دیدار با سردار گودرزی بازرس ارشد ستادکل نیروهای مسلح و سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه که در استانداری انجام شد، اظهار داشت: انتخابات پیش رو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار و همه دست اندرکاران امر باید تلاش کنند تا شرایط لازم برای حضور حداکثری مردم در این صحنه فراهم شود.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین زیرساخت هایی که باید فراهم شود بحث امنیت برگزاری انتخابات است چرا که نقش بسیار مهمی در جلب مشارکت حداکثری واجدین شرایط رای دادن دارد.

بازوند افزود: این وظیفه مهم و حساس برعهده پلیس قرار دارد و انتظار می رود ماموران انتظامی مانند ادوار گذشته بتوانند امنیت خوبی را برقرار کنند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد که از مدت ها پیش برنامه های خود را برای منصرف کردن مردم از حضور در این رویداد آغاز کرده اند.

وی در پایان گفت: مطمئنا مردم ولایتمدار کشور و استان کرمانشاه در لبیک به فرامین رهبری حضوری دشمن شکن در انتخابات مجلس خواهند داشت و نمایندگان شایسته ای را روانه مجلس خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها