موج
کدخبر : ۳۱۶۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316614

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان خبر داد:

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان از اعزام ۲۵۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در دهه مبارک فجر به سفر زیارتی مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آرش محمد حسینیان گفت: ۲۵۰ نفر از جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از ابتدای دهه فجر تا ۲۲ بهمن به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام می شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد مولود انقلاب و اولین نهادی است که به فرمان امام راحل (ره) تاسیس شد، خاطر نشان کرد: اهمیت دادن به نیازمندان و اقشار آسیب دیده و ناتوان از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی مردم در سال ۵۷ بود که آشنایی با این انقلاب، مبانی و ارزشهای محوری آن مانند عدالت را ضروری می سازد.

محمدحسینیان ارائه تصویری صحیح از انقلاب و دستاوردهای آن و مقایسه وضعیت کشور پیش و پس از آن را از وظایف عمومی دستگاه های فرهنگی برشمرد و گفت: بهبود وضعیت اقشار نیازمند و آسیب پذیر و تغییر نگاه به آنها از بزرگترین دستاوردهای انقلاب است.

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان برگزاری جشنواره نماز مددجویان را از دیگر برنامه های کمیته امداد استان اصفهان در دهه فجر برشمرد و گفت: این جشنواره با هدف ترویج و تعمیق معارف نماز در جامعه مددجویان اصفهانی با عنوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محورهای ادبی، هنری، رسانه ای، کتابخوانی و برپایی نمایشگاه آثار برگزیده آغاز شده و تا اواسط اسفندماه ادامه خواهد یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها