موج
کدخبر : ۳۱۶۳۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316375

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی در گفتگو با موج:

رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان پرهیز از باندبازی را موضوعی مهم در جغرافیای سیاسی استان خواند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی استاد دانشگاه و روحانی برجسته استان هرمزگان در دومین روز از برگزاری نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس در بازدید از غرفه خبرگزاری موج، اذعان داشت: بیان انتقادات از جانب رسانه ها قطعا می تواند به رفع اشکالات و نواقص در نظام اداری ما کمک کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مطبوعات هرمزگان با روزمرگی مواجه شده اند، افزود: در این میان نشریه دلفین به صورت مستقل با دیدگاه انتقادی تحلیلی  در پی رسالت خود پیش می رود و قطعا توانایی رسیدن به رتبه های بالاتری را خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه سیستم مدیریتی برای پیشرفت، رفع موانع، انعکاس واقعیت ها نیازمند رسانه است، تصریح کرد: تعامل با رسانه باید مورد توجه همه مدیران استان قرار گیرد و یکی از شاخصه‌های ارزیابی مدیران ارتباط آنان با مردم و رسانه خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی گفت: تمام تلاش مسئولان خدمت به مردم است و در این مسیر باید فارغ از باندبازی و توجه به گرایش های سیاسی که از آفت های موجود در استان و کشور ماست فعالیت کرد و در ارتباط و تعامل با رسانه ها نیز این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

میرزایی با بیان اینکه رسانه ها می توانند در آرام‌سازی فضای جامعه ایفاگر نقش های بسیار موثری باشند، ادامه داد: خواسته ما از رسانه ها انتشار اخبار موثق و مطمئن است. اعتقاد ما خدمتگزاری به مردم است و این ارتباط زمینه نقد رسانه‌ای را فراهم می‌کند، از سویی مدیران به هیچ عنوان نباید از نقد رسانه‌ها مکدر شوند چرا که نقد رسانه‌ها نقد به شخص نیست بلکه نقد به شرایط و وضعیت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها