موج
کدخبر : ۳۱۶۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316345

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در سال 98 تا کنون شاهد افزایش ۴ درصدی میزان اشتغال در مازندران بوده ایم که این روند در دو ماه پایانی سال نیز رشد خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسینعلی قوانلو در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: امسال تعداد مجوز‌های تاسیس، پروانه‌های بهره برداری، حجم سرمایه گذاری و نیز میزان اشتغال در صنعت مازندران نسبت به مدت مشابه پارسال از افزایش خوبی برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: در بخش صدور پروانه تاسیس واحد‌های صنعتی، ۶۹۸ مجوز با ۱۷ درصد افزایش و سرمایه گذاری ۴ هزار و ۴۵۸ میلیاردتومان صادر شد.

قوانلو، با بیان اینکه در این مدت ۱۶۷ پروانه بهره برداری واحد‌های صنعتی با سرمایه گذاری هزار میلیاردتومان و افزایش ۴۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال صادر و برای ۲ هزار و ۲۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد شد گفت: ۱۱ واحد صنعتی در ایام الله دهه فجر امسال در مازندران به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات ویژه خرید نوروزی و نیز نظارت‌های بیشتر در این ایام از اول اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۹ خبر داد و افزود: از دهم بهمن امسال توزیع ۳۰ هزارتن پرتقال تامسون برای تامین شب عید کشور از استان آغاز شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها