موج
کدخبر : ۳۱۶۱۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316153

سه پروژه مهم و کاربردی در شبکه دیتا با هدف افزایش ضریب امنیت ،حفظ وپایداری شبکه و بهینه سازی کیفیت دیتا در سطح استان به بهره داری رسیده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، آزاد حکمت ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در اجرایی نمودن پروژه های QOS,PAM و IPDR و صرف اعتبارات لازم برای نصب و راه اندازی تجهیزات فنی اظهارداشت: این مهم با تلاش و بهره گیری ازتوان و تخصص همکاران منطقه محقق شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان به اجرای پروژه QOS در 9 مرکز اشاره کرد و گفت: نصب و راه اندازی سامانه های سنجش شاخصهای کیفی شبکه دیتا بصورت شبانه روزی ، کنترل سنتر این شاخصها به منظور حفظ پایداری شبکه وجلوگیری از کاهش کیفیت از جمله اهداف مهم اجرای این پروژه می باشد.

وی همچنین اجرای پروژه  PAM در سطح استان را یادآور شد وخاطر نشان ساخت: افزایش ضریب امنیت دسترسی به تجهیزات شبکه دیتا، مجوز سطح دسترسی بر اساس میزان ونوع استفاده برای کلیه کاربران در این پروژه تعریف می شود و تمام LOGها و EVENTهای مربوط ثبت وکنترل خواهند شد.

حکمت به مزایای پروژه فوق اشاره داشت و اعلام کرد: پروژه PAM یکی از ساده ترین راههای بررسی و کنترل کیفیت شبکه دیتا در سازمانها، ادارات، نهادها وشرکتهای بزرگِ دولتی وخصوصی است .

مدیر مخابرات منطقه کردستان پروژه IPDR را یکی دیگر از پروژه های اجرا شده در حوزه شبکه دیتا اعلام کرد و افزود: با هدف امکان اعمال تنظیمات لازم در شبکه و بهینه سازی کیفیت سرویسهای دیتا (اینترنت – اینترانت – MPLS) و نصب امکانات مورد نیاز برای تحقق برنامه های افزایش کیفیت این حوزه، اقدامات عملیاتی پروژه ذکر شده در سطح استان انجام و به اتمام رسیده است.

حکمت ابراز داشت: برای توسعه، ارتقا، افزایش ضریب امنیت و بهبود کیفی وکمی خدمات و محصولات قابل ارائه مخابراتی به مشتریان ، برنامه ریزی های خوبی با حضور مدیران و کارشناسان متعهد مخابرات منطقه کردستان تدوین شده است که براساس اولویت ،در نظر گرفتن موقعیت توپوگرافی و استفاده حداکثری از ظرفیت ها وپتانسیل های موجود در استان اجرا خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها