موج
کدخبر : ۳۱۶۰۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316052

فریدون همتی:

استاندار هرمزگان گفت: امروز که ۴۱ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، ملت ایران همچنان به صورت گسترده حامی انقلاب اسلامی هستند و این راه را با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم بزرگداشت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، که بر روی عرشه ناو سهند در آب های نیلگون خلیج فارس در بندرعباس برگزار شد، فرارسیدن دوازدهم بهمن، سالروز بازگشت و ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی را تبریک گفت و اذعان داشت: انقلاب اسلامی با حضور گسترده ملت ایران و پیروی از حضرت امام راحل به پیروزی رسید.

استاندار هرمزگان افزود: اتکا به دین مبین اسلام و دستورات خداوند متعال، حضور مردم و رهبری امام راحل، سه ضلع مهم در پیروزی انقلاب اسلامی بودند.

همتی با اشاره به  آغاز ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: امروز که ۴۱ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، ملت ایران همچنان به صورت گسترده پشتیبان و حامی انقلاب اسلامی هستند و این راه نورانی را با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه می‌دهند.

وی گفت: حضور گسترده و حمایت و پشتیبانی آحاد مختلف مردم از انقلاب اسلامی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، موجب شده که ایران اسلامی راه موفقیت و تعالی را طی کند و تمامی توطئه های دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی، خنثی شود.

شایان ذکر است؛ در این مراسم و همزمان با لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، صدای بوق کشتی ها در آب های نیلگون خلیج فارس طنین انداز شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها