موج
کدخبر : ۳۱۶۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316023

سرهنگ حسین دهکی خبر داد؛

فرمانده دریابانی استان هرمزگان از شناسایی 5 شبکه انتقال خط لوله سوخت قاچاق به طول 20 کیلومتر در ساحل روستای کلاهی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ حسین دهکی فرمانده دریابانی استان هرمزگان، گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب با اشراف اطلاعاتی، مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل روستای کلاهی این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چند خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کردند.

وی افزود: براساس این گزارش بلافاصله طرح برخورد با متخلفان قاچاق سوخت در این روستا به مرحله اجراء در آمد و چند اکیپ از گشت های دریایی و خودرویی این پایگاه برای جست و جو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و با هوشیاری پس از ساعت‌ها گشت‌زنی، موفق شدند انشعابات لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود، شناسایی کنند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان خطوط لوله را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و شناورهای متخلف انتقال می دادند که مرزداران با هوشیاری، توانستند 4 شبکه لوله کشی شده را با تجهیزات و یک دستگاه بیل مکانیکی از زیر ماسه‌ها و آب‌های دریا بیرون بکشند.

سرهنگ دهکی با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: هر شبکه  به طول 5 کیلومتر بوده و مرزبانان جمعا 20 کیلومتر لوله انتقال سوخت را شناسایی و منهدم کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها