موج
کدخبر : ۳۱۵۹۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315991

سرهنگ جواد کرمی:

فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی استان همدان با اشاره به هزینه‌بر بودن اجرای احکام و قلع و قمع، بر اولویت قراردادن پیشگیری در حفاظت از اراضی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، خاک و آب عناصر حیاتی هستند که حفظ و حراست از آن‌ها  نه تنها وظیفه دستگاه های ذیربط است بلکه هر انسانی باید در حفظ آن ها کوشا باشد. از این رو کارگاه آموزشی یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی استان همدان برگزار شد تا افراد مختلف بتوانند با جنبه های مختلف آن آشنا شوند.

سرهنگ جواد کرمی ،  فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی استان همدان، با تاکید بر آموزش و پیشگیری از عوامل غیرمجاز در این راستا، بیان کرد: اجرای تبصره 2 ماده 10 و اجرای احکام قلع و قمع علاوه بر ایجاد خسارات در اراضی برای سازمان جهاد کشاورزی نیز هزینه‌بر است. 

کرمی پیشگیری را در حفاظت از اراضی مقدم دانست و تاکید کرد: از ظرفیت های موجود حداکثر استفاده به عمل آید تا قبل از رسیدن به مراحل اجرای احکام و جریمه و قلع و قمع بازدارندگی لازم ایجاد شود.

در این کارگاه کارشناسان حقوقی، کارشناسان کشاورزی، رانندگان و مامورین انتظامی گشت های 131 حضور داشتند و مباحث پیشگیری اجرای تبصره یک ماده 10،  جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز،  استفاده از ظرفیت و توان سازمان ها و دستگاه‌های مرتبط، همکاری و تعامل بیشتر با شوراها و دهیاران و افراد بانفوذ محلی مطرح شد.

   

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها