موج
کدخبر : ۳۱۵۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315986

امام جمعه قم:

امام جمعه قم گفت: آمریکایی‌های جنایتکار بیش از ۴۰ سال است که کشورمان را تحریم کرده و بارها علیه ایران اسلامی خیانت و جنایت کرده و به تازگی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را مظلومانه ترور کرده اند، اما مگر این تجربه کافی نیست که عده‌ای غرب زده همچنان دل در گرو مذاکره با آمریکا دارند و آغوش ملت خود را رها کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت الله سید محمد سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم اظهارداشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به شرارت های بسیار آمریکایی‌ها علیه ملت غیور ایران اسلامی و در آستانه انتخابات، شعار «مرگ بر آمریکا» باید پررنگ‌تر و رساتر از همیشه باشد.

امام جمعه قم گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) در مدینه و شام با خطبه های آتشین خود دشمنان اسلام و ولایت را رسوا کرند و امروز هم که صهیونیست ها در اندیشه معامله قرن هستند، فلسطینی‌ها باید دشمنان خود به ویژه رژیم سعودی را رسوا کنند.

وی با اشاره به نقش روشنگرانه حضرت فاطمه زهرا(س) در برابر متجاوزان به اسلام ناب محمدی(ص)، خاطرنشان کرد: ایشان با تأسی از پدر بزرگوار خویش، در برابر دشمنان ولایت با همه توان ایستادند و به هدایتگری جامعه و منحرفان پرداختند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: هنگامی که حضرت صدیقه کبری(س) عناد و لجاجت دشمنان را مشاهده کردند، باب مذاکره و گفتگو با آنها را بسته و حتی اجازه حضور در تشییع جنازه خود را به آنها ندادند و این درس بزرگی برای امروز ماست.

وی سخنان حضرت فاطمه زهرا(س) در رسوا کردن منافقان را نیز برای انتخابات پیش روی کشورمان راهگشا دانست و گفت: ملت فهیم ایران باید به کسانی رأی بدهند که در آینده احساس پشیمانی نداشته باشند، نمایندگانی دلسوز، پاک دست، انقلابی و دارای غیرت دینی که به دنبال خدمتگزاری واقعی به مردم باشند.

خطیب جمعه قم با بیان اینکه شجره خبیثه بنی امیه، شهر مدینه را که نماد تمدن اسلامی بود به مرکز فساد و فحشاء تبدیل کرده بودند، اظهار داشت: امروز هم عده ای از منافقان و بدخواهان نظام اسلامی می خواهند شهر مقدس قم را به فساد بکشانند.

وی بر ضرورت امر به معروف و نهی از منکر افراد غافل و بی خبر تأکید کرد و گفت: دستگاههای اجرایی ذیربط باید با مفسدان و کسانی که عامدانه به دنبال گسترش فساد و فحشاء در این خطه مقدس هستند قاطعانه برخورد کرده و این خواسته مردم مؤمن و انقلابی قم است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها