موج
کدخبر : ۳۱۵۹۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315923

کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز با انجام اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهمان را در شهر کرج شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه سارقان را دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای باند سارقان لوازم داخل خودرو با اعتراف به 150 فقره سرقت در شهرستان کرج دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان   اظهار کرد: در پی افزایش تعداد سرقت های لوازم داخل خودرو در نقاط مختلف شهرستان "کرج"، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند سارقان در گروه های 2 نفره به وسیله یک دستگاه خودرو سمند تاکسی در ساعت پایانی شب خودروهای فاقد لوازم ایمنی را شناسایی و اقدام به سرقت لوازم داخل آن می کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در ادامه پس از دعوت صاحب خودرو تاکسی به پلیس آگاهی مشخص شد نامبرده خودرو خود را به یک خانم اجاره داده و او نیز خودرو را در اختیار سارق اصلی که همسرش بوده قرار داده است که پس از شناسایی مخفیگاه این زوج، با هماهنگی مقام قضائی هر 2 آنها دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار محمدیان تصریح کرد: متهم که با مشاهده مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت در پیش روی خود نمی دید لب اعتراف گشود و به 100 فقره سرقت لوازم خودرو با همدستی 3 نفر دیگر از دوستانش اقرار کرد.

وی بیان کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه 3 متهم دیگر پرونده را نیز در شهر کرج شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه نامبردگان را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که همه متهمان از سارقان سابقه دار و حرفه ای استان هستند اظهار کرد: در بازجویی های صورت گرفته از آنها نیز به 50 فقره سرقت لوازم خودرو، 2 فقره سرقت خودرو و یک فقره سرقت منزل اقرار کردند.

سردار "محمدیان" با اشاره به دستگیری 2 مالخر اموال مسروقه ادامه داد: با تلاش کارآگاهان پلیس تاکنون 101 نفر از مال باختگان این پرونده شناسایی شده اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها