موج
کدخبر : ۳۱۵۹۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315908

کمیته ثبت رکورد ورزشی هیئت ورزش های همگانی استان البرز، زمینه لازم برای کسانی که ظرفیت خلق یک رکورد ورزشی را دارند، فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مسئول کمیته ثبت رکورد ورزشی هیئت ورزش های همگانی استان البرز اعلام کرد:  مدعیان ثبت رکورد ورزشی می توانند برای ثبت رسمی آن به این کمیته مراجعه کنند.

علیرضا محمدی تهرانی اظهار کرد: تلاش ما این است تا بتوانیم بستر لازم برای کسانی که توانایی ثبت رکوردهای ورزشی دارند را فراهم کنیم و آنها بتوانند به شکل رسمی و قانونی توانمندی خود را به ثبت برسانند.

وی ادامه داد: البرز در سال های اخیر چهره های مختلفی را در خصوص رکوردهای ورزشی به سطح ملی و بین المللی معرفی کرده و در دور جدید فعالیت این کمیته در البرز، تلاش می کنیم این رویه را تقویت کنیم.

مسئول کمیته ثبت رکورد های ورزشی هیئت ورزش های همگانی البرز خاطرنشان کرد: تمام کسانی که به نوعی توان و ظرفیت خلق یک رکورد ورزشی را دارند می توانند روزهای دوشنبه وچهارشنبه در ساعت اداری به دفتر هیئت ورزش های همگانی البرز مراجعه و در خصوص ثبت رکورد خود و هماهنگی های لازم اقدام کنند.

محمدی تهرانی در پایان گفت: البرز استعدادهای بیشماری در حوزه رکوردهای ورزشی دارد و هیئت ورزش های همگانی استان البرز استان تلاش دارد در این جهت مسیری هموار برای ثبت این رکوردها و معرفی آنها ایجاد کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها