موج
کدخبر : ۳۱۵۷۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315754

مدیرکل ثبت احوال مازندران خبر داد:

مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: ۸۸ درصد مازندرانی‌ها برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۴ درصد کارت هوشمند ملی خود را دریافت کردند و ۳۸۰ هزار نفر نیز باقی ماندند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی رجبی اظهار داشت: تمهیدات جدید برای صدور شناسنامه جدید با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات انجام شد و هماهنگی‌های لازم انجام شده تا قبل از پایان بهمن ماه ۹۸ افرادی که درخواست شناسنامه جدید داده باشند شناسنامه جدید صادر و برای تمام آن‌ها در همین مدت ارسال شود.

وی ادامه داد : افرادی که شناسنامه خود را گم کردند و درخواست شناسنامه جدید دارند تا ۱۵ بهمن ماه امسال به دفاتر پیشخوان دولت یا نمایندگی‌های ثبت احوال در شهرستان‌ها مراجعه کنند و شناسنامه جدید برای افرادی که نخستین بار شناسنامه خود را گم کرده‌اند یک روزه صادر می‌شود.

رجبی بیان داشت : صدور شناسنامه جدید برای افرادی که دومین یا سومین بار شناسنامه خود را گم کرده‌اند یک ماه زمان می‌برد.

وی افزود: ۱۴۵ هزار کارت ملی هوشمند در استان صادر شده است، اما صاحبان آن‌ها هنوز برای دریافت آن به ثبت احوال مراجعه نکردند.

مدیرکل ثبت احوال مازندران با بیان اینکه دفاتر ثبت احوال شهرستان‌ها حتی در روز انتخابات باز است، گفت: ادارات ثبت احوال در روز انتخابات نیز شناسنامه‌های افراد را به آن‌ها تحویل می‌دهند به شرطی که از قبل کار‌های آن‌ها انجام شده باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها