موج
کدخبر : ۳۱۵۷۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315751

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

محمدابراهیم الهی تبار بر برگزاری برنامه‌های دهه فجر و جشن‌های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد تقویت وحدت و انسجام ملی در کرمانشاه تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در جلسه برنامه‌ریزی مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اشاره به هم‌زمان شدن برنامه‌های دهه فجر امسال با چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی اظهار داشت: دهه فجر امسال رنگ و بوی شهید سلیمانی را دارد. آنچه موجب عزتمندی و تشییع بی‌نظیر پیکر این شهید شد اخلاص عمل وی بود.

وی با تأکید بر اهمیت برنامه‌های دهه فجر برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات تصریح کرد: انتخابات نماد جمهوریت نظام است. این سی و هفتمین انتخاباتی است که در تاریخ جمهوری اسلامی برگزار می‌شود و مردم با مشارکت حداکثری سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر حتماً بانشاط و شادی برگزار شود افزود: دهه فجر، جشن ملی و ایام شادی برای استقلال و آزادی کشور است و می‌طلبد که رویکرد برنامه‌ها و تولید محتوای رسانه‌ها شادی بخشی و امیدواری به اجتماع باشد.

الهی تبار همچنین بابیان اینکه برنامه‌های دهه فجر سمت‌وسوی انسجام و وحدت ملی داشته باشد تصریح کرد: می‌طلبد در این جشن‌ها با مشارکت تمام ظرفیت‌های مردمی، سرمایه اجتماعی کشور را به رخ دنیا بکشانیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به قرار داشتن کشور در مقابل جنگ روانی و اقتصادی تصریح کرد: حتماً تولید محتوای رسانه‌ای در چهارچوب انسجام ملی و وحدت ملی باشد چراکه انسجام ملی مهم‌ترین لازمه امروز است.

الهی تبار در ادامه با تأکید بر ارتباط بیشتر مدیران دستگاه‌ها و نهادها با مردم در ایام دهه فجر خاطرنشان کرد: مقررشده که مدیران دستگاه‌ها در سطح مساجد حضور پیدا کنند همچنین برای ۱۶۰۰ زوج جهیزیه تدارک دیده‌شده که قرار است در مراسمی در ۱۲ بهمن‌ماه 500 زوج از این تعداد به خانه بخت بروند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها