موج
کدخبر : ۳۱۵۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315481

موسی دادی زاده خبر داد؛

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری هفدهمین دوره مسابقات علمی و کاربردی از تاریخ 13 لغایت 15 بهمن در بندرعباس و رودان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، موسی دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در نشست خبری عنوان کرد: هفدهمین دوره مسابقات علمی و کاربردی هنرجویان هنرستان های کار و دانشدر ۳۴ رشته و در چهار بخش صنعت، خدمات، هنر و کشاورزی ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه جاری درشهرستان های بندرعباس و رودان برگزار  می شود.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در پنج مرحله اجرا می شود، افزود: حدود ۱۰۰ هزار نفر در مرحله نخست که در سطح مناطق کشور برگزار شد با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۱۴ هزار و ۵۰۸ هزار نفر به مرحله دوم که مرحله تئوری استانی بود راه یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اینکه چهار هزار و ۵۵۰ نفر در مرحله سوم که به مرحله عملی استانی معروف است راه یافتند، اضافه کرد: دو هزار و ۶۵۷ نفر در مرحله سوم حضور داشتند که در نهایت ۲۰۳ نفر از ۲۹ استان مجوز حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند که از این تعداد ۹۷ دختر و ۱۰۶ پسر هستند.

وی با ذکر این نکته که ۱۰۲ نفر کار داوری این مرحله از مسابقات را بر عهده دارند که ۲۸ نفر از داوران هرمزگانی هستند، اضافه کرد: مسابقات در شش مرکز هنرستان کشاورزی رودان، هنرستان آینده سازان ناحیه دو بندرعباس، هنرستان شهید رجایی بندرعباس، هنرستان شهید تندگویان، هنرستان شهید اسدالله رئیسی ناحیه یک بندرعباس و فنی و حرفه ای شماره یک برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها