موج
کدخبر : ۳۱۵۳۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315314

به درخواست مردم و هماهنگی صورت گرفته با استاندار البرز، ازهفته جاری قطار هشتگرد در روزهای پنجشنبه و جمعه هم به مسافران خدمات ‌رسانی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: برنامه‌ای برای افزایش تعداد سرویس‌های قطار برقی هشتگرد در سال جاری نداریم ولی بعد از تکمیل ایستگاه ماموت در سال ۹۹ برای افزایش تعداد قطارها تلاش می‌کنیم.

مسعود حق لطفی اظهار کرد: قطار برقی هشتگرد از زمان راه‌اندازی تا کنون روزهای شنبه تا چهارشنبه به مسافران خدمات ‌رسانی می‌کرد.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی بهره‌بردار قرار بود روزهای پنجشنبه و جمعه این قطار به مسافران خدمات ‌رسانی نکند تا در این دو روز تکمیل ایستگاه ماموت با سرعت بیشتری انجام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به زمان احتمالی تکمیل ایستگاه ماموت افزود: با پیش بینی صورت گرفته امیدواریم این ایستگاه تا پایان سال تکمیل و مسافرگیری در آن آغاز شود.

وی توضیح داد: اما به درخواست مردم و هماهنگی صورت گرفته با استاندار، قرار شده از این هفته این قطار در روزهای تعطیل هم به مسافران خدمات‌رسانی کند.

لطفی گفت: برنامه‌ای برای افزایش تعداد سرویس‌ها در سال جاری نداریم ولی بعد از تکمیل ایستگاه ماموت در سال ۹۹ برای افزایش تعداد قطارها تلاش می‌کنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها