موج
کدخبر : ۳۱۵۲۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315219

معاون شهرداری قم:

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه تاکید ما طی سال‌های اخیر بر این بوده که کارها به سمت امور فرهنگ‌سازی برود گفت: در بسیاری از بخش‌ها بدون افزودن هزینه جدید، نیروها را کیفی کرده‌ایم و تاکید بر فرهنگ‌سازی و آموزش بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیدامیر سامع با اشاره به اینکه بازارهای روز یکی از مشکلات منطقه دو هستند، اظهار کرد: بازارهای روز نیز باید مانند آهن فروشان با اطلاع‌رسانی قبلی منتقل شوند. 

سامع با تاکید بر اینکه در حوزه تخلفات شهری کارهای خوبی در منطقه دو انجام شده است، افزود: در سد معبر چند لکه در منطقه دو باقی مانده که باید به سمت تقویت بازارهای ریحان برویم.

وی گفت: در حوزه ساخت و ساز نیز اولویت این است که ساخت بدون مجوز از پایه به صفر رسیده و تفکیک بدون مجوز انجام نشده و طبقات اضافه و سطح اشغال بیش از 70 درصد هم نداشته باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه تاکید ما طی سال‌های اخیر بر این بوده که کارها به سمت امور فرهنگ‌سازی برود، گفت: در بسیاری از بخش‌ها بدون افزودن هزینه جدید، نیروها را کیفی کرده‌ایم و تاکید بر فرهنگ‌سازی و آموزش بوده است.

سامع گفت: باید نیروهایی که کار یدی و روزمره انجام می‌دهند را در عین اینکه کار بسیار مهمی انجام می‌دهند را به نیروی کیفی تبدیل کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها