موج
کدخبر : ۳۱۵۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315215

فریدون همتی:

استاندار هرمزگان گفت: روند بازسازی مناطق سیل زده و جبران خسارت‌های سیل در شرق هرمزگان با تلاش گسترده همه دستگاه‌های اجرایی انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان پس از بازدید از مناطق سیل زده شرق استان هرمزگان، عنوان کرد: در پی وقوع سیل گسترده در این منطقه، همه دستگاه ها از جمله سپاه، ارتش، هلال احمر، دستگاه‌های خدمات‌رسان در زمینه آب و برق، راه، بنیاد مسکن و بهداشت و درمان در این مناطق حضور یافتند و با ارائه خدمات سریع و به موقع، شرایط مدیریت شد.

وی ادامه داد: روند ارائه خدمات توسط این دستگاه‌ها به مردم در این مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد و در کنار آن ارزیابی میزان خسارت های سیل نیز صورت گرفته که طبق برآورد انجام شده، خسارت سیل اخیر در هرمزگان بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان می باشد.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین برنامه ریزی و ارزیابی برای آغاز بازسازی مناطق سیل زده شرق هرمزگان در حال انجام است و این کار به سرعت طی ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

همتی تصریح کرد: برای بازسازی مناطق سیل‌زده اقداماتی همچون احداث سیل بندهای جدید، بازسازی اماکن و مناطق خسارت‌دیده، جابجایی برخی از روستاها در صورت لزوم و به علت قرار داشتن در مسیر سیلاب، جبران خسارت ها در بخش کشاورزی و دیگر بخش ها به موازات یکدیگر انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها