موج
کدخبر : ۳۱۵۱۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315138

۱۵ الی ۱۷ بهمن ماه؛

همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان ۱۵ الی ۱۷ بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بیستمین همایش ملی مهندسی سطح با محوریت فناوری سطح در مهندسی پزشکی و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی‌های کلیدی توسط استادان برجسته و مدیران صنعت، برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، از جمله برنامه‌های بیستمین همایش ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان شده است.

علوم و فناوری سطح در مهندسی پزشکی، علوم و مهندسی سطح در صنایع، آنالیز تخریب و تخمین عمر تجهیزات صنعتی، از جمله مهم‌ترین موضوعات بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس آنالیز تخریب و تخمین عمر است که کارشناسان صنعت نیز با ارائه گزارش‌ها و ایده‌های فنی در قالب مقاله‌های کوتاه، سعی در پیشبرد این علم در کشور دارند.

کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی همچون "مهندسی آسیب قطعات صنعتی و فراکتوگرافی پیشرفته"، "جوشکاری سطحی و رویه سختی برای مقابله باسایش"، "مهندسی پوشش‌های نانوساختار سخت و مقاوم ایجاد شده به روش PVD، کشت سلول روی داربست‌های مهندسی بافت، فرایند اصلاح سطح نانو مواد برای کاربردهای پزشکی ، کاربرد آنالیز‌های پیشرفته XPS & ToF-SIMS  در مهندسی سطح و مهندسی پزشکی، دربخشی دیگر از همایش ملی مهندسی سطح  برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها