موج
کدخبر : ۳۱۵۰۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315088

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی هلال احمر به بیش از 490 حادثه دیده بر اثر بارندگی های 24 ساعت گذشته در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی محمد هاشمی گفت: در 24 ساعت گذشته بر اثر بارش برف و کولاک به 499 نفر حادثه دیده در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان امدادرسانی کردند.

وی افزود: بر اثر بارش برف در شهرستان های فریدن ، فریدونشهر ، چادگان ، خوانسار ، گلپایگان ، سمیرم ، شهرضا و نایین و گرفتار شدن تعدادی از مسافرین ، تیم های عملیاتی این جمعیت با امداد رسانی و جابجایی افراد و توزیع اقلام امدادی اقدام به امدادرسانی به آنها کرده و نیز تعداد 423 تن از مسافرین گرفتار در برف اسکان اضطراری داده شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان بار دیگر به هم استانی های عزیز توصیه کرد: در هنگام بارش برف و یخبندان حتی المقدور از سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و از مسافرین و رانندگانی که قصد سفر به مناطق کوهستانی را دارند خواست باتوجه به شرایط جوی و بارندگی های آتی از ایمنی خودرو خود مطمئن شده و با خود زنجیر چرخ و اقلام غذائی و البسه کافی همراه داشته باشند و توصیه های ایمنی رانندگی در برف و یخبندان را رعایت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها