موج
کدخبر : ۳۱۴۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314890

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان:

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: سامانه سامد فرصتی مناسب برای ارتباط بی واسطه مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حیدر قاسمی با حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) بیان داشت: سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) مجرای ارتباطی برای طرح مشکلات و مسائل مردم از اقصی نقاط استان است که به مسئولان سطوح مختلف ارائه می‌شود.

وی افزود: سامانه سامد فرصت، ظرفیت و فضای مناسبی است که افراد می‌توانند از دورترین نقاط استان مسائل خود را طرح کنند.

 معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: مدیران و مسوولان علاوه بر برنامه‎های ملاقات عمومی هفتگی خود پیشگام شدند تا از تیر امسال اولین برنامه ارتباط مستقیم مردمی با گروه‌ها و توده‌های مردم را برقرار کنند و مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران مکلف شدند تا با هماهنگی دفتر ارتباط مردمی و رسیدگی به شکایات استانداری این برنامه برقرار شود.

 وی اضافه کرد: تاکنون اکثر فرمانداران و مدیران استانی به صورت مستقیم در این ارتباط مردم و دولت حضور پیدا کردند این در حالیست که تا به حال ۵۰ برنامه ارتباط مستقیم برقرار شده است.

 قاسمی با اشاره به درخواست‌های مردم تصریح کرد: خواسته‌های افراد در راستای دستگاه‌های اداری و اجرایی است که بخشی از این موارد در حوزه‌های خدماتی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به حضور خود در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت اظهار داشت: ۲۰ تماس موفقی که من با افراد مختلف داشتم بیشتر مطالبی در حوزه‌های اجتماعی، عمرانی و مسائل با شهرداری و خدمات رسانی مطرح شد همچنین در حوزه سیاسی فرمانداری‌ها هم مواردی داشتیم.

 قاسمی ادامه داد: بخشی از درخواست‌ها در راستای تسهیل فرآیندهاست که ضرورت دارد فرآیندها اصلاح و سرعت بیشتری پیدا کند زیرا از نظر مردم تسهیل فرآیندها موضوعی مهم است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان ابراز امیدواری کرد: با این اقدام تمامی مدیران حضور پیدا کنند و از این طریق علاوه بر ماموریت‌های روزمره و وظایف ذاتی، تسریع بخش حل مشکلات مردم باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها