موج
کدخبر : ۳۱۴۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314845

فرماندار حاجی آباد انتقاد کرد؛

فرماندار حاجی آباد در انتقاد از برخی مانع تراشی ها در جهت رفع مشکلات ترانشه محور سیرجان-حاجی آباد، گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی استاندار هرمزگان برخی از مدیران برای تامین مالی همراهی نداشته اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمید جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد با اشاره به تصادفات مرگبار جاده ای، عنوان کرد: محور سیرجان-حاجی آباد-بندرعباس که به نوعی کریدور شمال به جنوب کشور در بخش بار و مسافر را دارد  یکی از مهمترین محورهای شریانی و ترانزیتی کشور به شمار می رود.

وی با اشاره به مهم بودن صنعت حمل و نقل در اقتصاد کشور و ریزش این ترانشه در سال گذشته یادآور شد: ریزش این ترانشه باعث مسدود شدن محور مذکور شد که  بخش بسیار بزرگ حمل و نقل  کشور را مختل کرد.

فرماندار شهرستان حاجی آباد با تاکید بر اینکه محور مذکور بعد از ریزش طریق الموت است، عنوان کرد: ضروری است که مدیران این پروژه با توجه به افزایش تصادفات این محور و کشته شدن بسیاری از هموطنان ساماندهی ترانشه را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی ادامه داد: هرساله شاهد سوانح جاده ای زیادی در این مسیر به دلیل شیب تند و کم عرض بودن هستیم که بهبود زیرساخت ها در این مسیر ترانزیتی افزون بر نیاز مردم این شهرستان ُ به صنعت حمل و نقل کشور کمک شایانی می کند.

جهانگیری در پایان با انتقاد ازبرخی مانع تراشی ها جهت تحقق این امر، خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده از سوی استاندار هرمزگان برخی از مدیران هنوز ضرورت این مساله را درک نکرده و همراهی خوبی در ساماندهی وضعیت مذکور را نداشته و تامین مالی با بهانه های سطحی معطل مانده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها