موج
کدخبر : ۳۱۴۷۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314786

رضا مدرس:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از جابجایی روستاهای در معرض سیل خبر داد و گفت: باید بررسی های دقیق در منطقه سیل زده صورت گیرد و اگر روستای نیاز به جابجایی دارد با در نظر گرفتن شرایط آن اقدامات لازم انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در نشست بررسی جابجایی روستاهای در معرض سیل اب استان هرمزگان، بر تسریع در تعیین تکلیف خانه های خسارت دیده ناشی از سیلاب تاکید کرد و افزود: اولویت در بازسازی مناطق سیل زده ساماندهی خانه های روستاهای دهستان گابریک و دیگر مناطق خسارت دیده است.

وی با تاکید بر تسریع در روند اجرایی بازسازی مناطق خسارت دیده، بیان کرد: مدیران مربوطه باید هر چه سریع تر اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با تاکید بر انتقال روستاها به منظور حفظ امنیت آن ها، اضافه کرد: باید بررسی های دقیق در منطقه سیل زده صورت گیرد و اگر  روستای نیاز به جابجایی دارد با در نظر گرفتن شرایط آن اقدامات لازم صورت بگیرد.

مدرس خاطرنشان کرد: انتقال روستاها به منظور حفظ امنیت آن ها است و روستاهای که ضرورتی برای جابجایی آن ها وجود ندارد، تمهیدات لازم  برای بازسازی آنها اندیشیده خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها