موج
کدخبر : ۳۱۴۶۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314634

در بازدید حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس دادگستری استان از زندان قم؛

حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری قم به همراه جعفری معاون قضایی و برنامه‌ریزی رئیس کل دادگستری استان، حجت الاسلام غریب دادستان دادسرای عمومی وانقلاب قم، داودی رئیس اجرای احکام کیفری و معاون دادستان، نادیان رئیس اجرای احکام حقوقی و معاون دادگاه‌های شهرستان و حجت الاسلام والمسلمین تهامی مدیرکل زندان‌های استان و جمعی از مسئولین قضایی از زندان‌های قم بازدید نمودند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در ابتدای بازدید جلسه‌ای در زندان قم تشکیل گردید که در این جلسه کلیه مسائل جزئی و مشکلات مربوط به امور زندان وزندانیان مورد بررسی قرار گرفت و مقدمات آزادسازی پایان حبس ۱۷۹نفر از زندانیان فراهم و دستور لازم توسط رئیس کل دادگستری استان صادرگردید.

رئیس کل دادگستری استان باتأکید برتعیین تکلیف مددجویان تحت قرار، پیگیری مشکلات محکومین مالی و از جمله ارسال دادخواست اعسار به مراجع قضایی، پیگیری آزادسازی مددجویان واجد شرایط با استفاده از وثیقه و کفالت و فراهم نمودن زمینه آزادسازی زندانیان افزود: با استقرار دادرس و دادیاردر زندان های استان با نظارت دادستانی  رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان با سرعت بیشتر انجام می‌گردد.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلمین مظفری با حضوردر بند نگهداری زندانیان در راستای سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات و مسائل و مشکلات قضایی آنان را استماع  و دستورلازم را به مسئولین ذی ربط صادر نمودند.

رئیس کل دادگستری استان در این بازدید از خدمات و زحمات مدیر کل زندان‌های استان و سایر کارکنان و مسئولین زندان تشکر و عنوان نمود انصافا در زندان‌های قم اقدامات ویژه انجام گرفته که  بهداشت، نظافت، نظم و آرامش، حفظ کرامت انسانی کاملا مشهود است.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین تهامی  مدیر کل زندان های استان در حین بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده از کلیه اقدامات انجام شده در زندان های استان ارائه نمودندو ازتعاملات سازنده وحمایت های مجموعه قضایی استان تقدیر و دیدگاه رئیس کل داد گستری قم در راستای حمایت از سیاست کاهش جمعیت کیفری زندان ها را ارزشمند عنوان نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها