موج
کدخبر : ۳۱۴۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314237

وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار هرمزگان طی امروز در راستای مرتفع ساختن مشکلات مردم مناطق سیل زده شرق هرمزگان و بازدید از روستاهای سیل زده، وارد دهستان گابریک در شهرستان جاسک شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فریدون همتی استاندار هرمزگان صبح امروز به منظور بازدید از روستاهای سیل زده وارد دهستان گابریک در شهرستان جاسک شدند، در ابتدای بازدید خود از این مناطق، با حضور در روستای حاجی آباد، مسائل و مشکلات و روند ارائه خدمات به این روستا پس از سیل گسترده اخیر را مورد بررسی قرار دادند.

وزیر راه و شهرسازی به نمایندگی از رئیس جمهور و هیأت دولت، برای بازدید از مناطق سیل زده شرق هرمزگان به شهرستان جاسک سفر کرده است تا مشکلات مردم مناطق سیل زده را بررسی و حل کنند.

گفتنی است؛ توده بارشی جمعه و شنبه 20 و 21 دی ماه استان های جنوب شرقی کشور از جمله هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان را فرا گرفت که به علت طغیان رودخانه جگین و سرریز شدن سدی به همین نام، بسیاری از روستاهای شهرستان جاسک در محاصره سیل قرار گرفتند و سیلاب وارد شماری از روستاهای این شهرستان شد که با فروکش کردن سیل، خسارت های آن نمایان تر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها