موج
کدخبر : ۳۱۴۱۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314176

حسن امجدی خبر داد:

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان رتبه اول فرودگاه اصفهان در مدیریت بهره وری سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسن امجدی گفت: فرودگاه اصفهان در دهمین دوره ارزیابی استقرار چرخه مدیریت بهره وری سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان، در بین 55 دستگاه اجرایی شرکت کننده حایز رتبه اول شد.

وی بیان کرد: طبق ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان، اداره کل فرودگاه های استان در سطح دستگاه های اداری، اجرایی با کسب امتیاز 845.6 از 1000 و با اختلاف قابل توجه از سایر دستگاه ها در حوزه بهره وری سازمانی برای دومین سال پیاپی در صدر دستگاههای اجرایی استان اصفهان قرار گرفت و حایز رتبه اول شد. کسب این رتبه در ارزیابی بهره وری سال 97 دستگاه های اجرایی در حالی محقق شد که سال 96 نیز فرودگاه اصفهان با کسب سطح عالی در جایگاه اول بین دستگاه اجرایی استان قرار داشت.

حسن امجدی درباره اهمیت این موضوع افزود: امروزه بهره وری فراتر از یک معیار ارزیابی، به عنوان یک فرهنگ نگرش به کار و زندگی مطرح شده و ارتقای آن منشأ توسعه در ابعاد مختلف است. از طرفی صنعت فرودگاهی یک صنعت گسترده و پیچیده از مجموعه سرویس ها و خدمات فرودگاهی و هوانوردی است که مدیریت بهره وری در ابعاد مختلف سرمایه، ‌نیروی انسانی، انرژی، خدمات و تجهیزات می تواند در میزان کارایی و اثربخشی این صنعت تاثیر بسزایی داشته باشد.

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان با بیان اینکه تغییر مدل کسب و کار فرودگاه ها از خدمات دولتی به ارایه فعالیت های رقابتی بازرگانی اهمیت ارایه بهترین سرویس ممکن به صورت بهترین روش اثربخش را بیش از پیش مشخص می کند، گفت: بر این اساس در اداره کل فرودگاه های استان اصفهان با تحلیل شاخصه های اصلی بهره وری گام هایی جهت ایجاد یک روند رو به رشد در زمینه بهره وری تعریف شد. در وهله اول تشخیص صحیح نیازمندی ها و چالش های سازمانی و سپس هدف گذاری بر اساس نیازهای تعیین شده و در نهایت برنامه ریزی اجرایی کردن آن در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس نتایج مطلوبی در زمینه بهره وری در سال 1397 کسب شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها