موج
کدخبر : ۳۱۴۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314172

استاندار کردستان:

استاندار کردستان در دیدار با محمد حسین لطیفی کارگردان مطرح کشور، گفت: ساخت سریال سنجر خان خواست عموم مردم بوده و امید واریم در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا با اعلام این مطلب اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای حمایت از ساخت این سریال انجام خواهد داد و نخواهد گذاشت روند ساخت این مجموعه ی فاخر با کوچکترین وقفه و مشکلی روبرو شود.

استاندار کردستان با بیان اینکه کم لطفی ها وبی توجهی های بسیاری در دوران طاغوت، نسبت به شخصیت های بزرگ این منطقه صورت گرفته است افزود : ساخت سریال سنجر خان خواست عموم مردم بوده و امید واریم در کوتاه ترین زمان ممکن تولید شود.

وی افزود : تولید و پخش این سریال در رسانه ملی موجب خود باوری مردم منطقه و اتحاد و انسجام ملی خواهد شد.

مرادنیا ادامه داد: بیشتر مردم کردستان نام سنجر خان را شنیده اند ولی شناخت چندانی از جایگاه ونقش وی ندارند، بنابراین این سریال به شناخت این شخصیت کم نظیر کمک خواهد کرد.

استاندار کردستان خواستار بهره گیری از توان و ظرفیت هنرمندان کردستانی در ساخت سریال تاریخی سنجرخان شد و عنوان کرد: هنرمندان استان با مشارکت در این سریال می توانند بسیاری از قابلیت های خود را نمایان و از از آن به عنوان یک فرصت مطلوب استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها