موج
کدخبر : ۳۱۴۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314102

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۱۵ هزار و ۸۴۵ نیکوکار جدید در سال جاری حامی ایتام و فرزندان محسنین در اصفهان شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور با بیان اینکه در سال جاری تا کنون ۱۵ هزار و ۱۸۴۵ نیکوکار جدید حامی ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی شدند، گفت: جمع نیکوکاران شریک در این امر خیر در حال حاضر جمعیتی ۶۷ هزار و ۶۵۴ نفری را تشکیل می دهد.

وی افزود: این نیکوکاران حمایت از ۱۹ هزار و ۸۰ فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده دارند و مبالغی را به شکل منظم به حساب این فرزندان واریز می کنند.

متین پور گفت: با این وجود ۳۸۵۱ فرزند محسنین کماکان فاقد حامی هستند.

وی در ادامه به تشریح جدیدترین برنامه کمیته امداد برای افزایش تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین پرداخت و خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه ها به دنبال جذب ۶۷ هزار حامی جدید علاوه بر حامیان کنونی هستیم تا علاوه بر بهبود دریافتی فرزندان تحت حمایت کنونی بتوانیم چتر حمایتی این طرح را بر سر فرزندان نیازمند بیشتری بگسترانیم.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تمرکز بر ظرفیت های موجود در استان مانند کارکنان ادارات دولتی و غیر دولتی، مشترکین صندوق های صدقه، اعضای انجمن های اولیا و مربیان و کلاس های درس مدارس استان را محور اصلی برنامه های جدید کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در کمتر از دو ماهی که از اجرای این طرح‌های جدید می گذرد ۳۹۴۹ حامی جدید به واسطه آن ها جذب طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها