موج
کدخبر : ۳۱۴۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314037

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری:

داوطلبین انتخابات مجلس که رد صلاحیت شده اند‌ با واکنش تند یا جبهه گیری کاری نکنند که غیر قابل جبران نباشد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری  امام جمعه میناب در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه سپاه با شجاعت برای انتقام خون شهدای مقاومت وارد میدان شد، افزود: سپاه با سیلی محکم خود دل مردم را شاد کرد.بعد از این حوادث تلخ سپاه از خود مایه گذاشت و شجاعانه اقدامی تلافی جویانه کرد.

صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد: عاقبت امر حسن، خوبی و فرجام کار با کسانی است که تقوا دارند و وجود اهل بیت برای مردم برکت است.

وی با تاکید به بجا آوردن مستحباتی چونصله رحم و استغفار، افزود: برخی از مسائل و رفتارها مانند نظم فردی، خانوادگی و اجتماعی که روزانه با راحتی از کنار آنها می گذریم و توجه چندانی نداریم باید مورد تاکیدمان باشد.

صفایی حائری با اشاره به حادثه سیل سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان، اظهارداشت: بارندگی اخیر هر چند باعث خوشحالی شد اما خسارات بسیاری بر جای گذاشت و خوشبختانه همه مسئولان برای امدادرسانی پای کار آمدند.

وی با تاکید بر اینکه هر کسی به هر نحوی میتواند به این مناطق کمک رسانی کند‌ گفت: مسئولان شدیدا پیگیر سفیر انگلیس هستند و حداقل کار آن است که این‌فرد از کشور اخراج شود، اروپا با پیروی بی چون و چرا از آمریکا پیروی کردند به خودش هم ضربه زد.

امام جمعه میناب با اشاره به رد صلاحیت یا عنوان عدم احراز صلاحیت نامرد های انتخاباتی، عنوان کرد: شورای نگهبان فرصت قانونی را به داوطلب های که رد صلاحیت شده اند برای اعتراض خواهند داد.کسانی که رد صلاحیت شده اند‌ بخاطر احساس تکلیف اقدام کردند و کاری نکنند خدای ناکرده که قابل جبران نباشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها