موج

قائم مقام وزیر صنعت معدن تجارت در امور بازرگانی گفت: واردات هزار و ۶۰۰ قلم کالا به کشور ممنوع است که این امر در راستای حمایت از تولید کنندگان پوشاک است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت معدن تجارت در امور بازرگانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: همچنین در زمینه تولید کالا شاهد هفت تا ۱۳درصد  رشد هستیم.

وی با اشاره به کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان اظهارداشت: خوشبختانه هم اکنون ۲ برابر نیاز کشور کالا در انبارها موجود است و از این نظر هیچ مشکلی در بازار  وجود ندارد.

این مقام مسئول گفت: تولید کنندگان و صاحبان صنایع  و حرف در ایران موفق شده اند تحریم ها را به فرصت تبدیل کنند و از آن بهره ببرند.

وی با اشاره به ظرفیت تولید صنعت نساجی و پوشاک در ایران خصوصا در یزد گفت: واردات هزار و ۶۰۰ قلم کالا به کشور ممنوع است که این امر در راستای حمایت از تولید کنندگان پوشاک است.

مدرس خیابانی تاکید کرد که این وزارتخانه تلاش دارد با همکاری سایر دستگاه های ذی ربط از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری کند.

حمایت از سرمایه گذاری در زمینه تولید چادر مشکی در استان یزد

وی در ادامه با توجه به نیاز کشور به ۸۰ میلیون مترمربع چادر مشکی تصریح کرد: هم اکنون در ایران ۱۰ میلیون متر مربع تولید می شود ای وزارتخانه آمادگی دارد که از سرمایه گذاری در این مورد در یزد حمایت کند.

وی پرداخت تسهیلات ارزی و ریالی و پرداخت وام از تبصره ۱۸ و معافیت را از جمله حمایت از سرمایه گذاری در زمینه تولید چادر مشکی در استان یزد اعلام کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها