موج

فرماندار قصرشیرین:

مرادعلی تاتار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 186 مورد شکایت مردمی از واحدهای صنفی متخلف ثبت و حدود 950 میلیون ریال جریمه برای متخلفان صنفی در قصرشیرین ابلاغ‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرماندار قصرشیرین در شورای تنظیم بازار قصرشیرین ابراز داشت: با انجام ۲ هزار و ۷۹۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون درمجموع با تشکیل ۲۳۱ مورد پرونده تخلف برای متخلفان، این واحدها به پرداخت ۹۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال جریمه محکوم شدند.

مرادعلی تاتار افزود: در شرایط کنونی با حجم تحریم‌های زیادی از سوی آمریکا مواجه هستیم با این اوصاف دولت تلاش کرده با تشدید بازرسی‌ها و گشت‌های مشترک از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها جلوگیری کند.

فرماندار قصرشیرین گفت: هم‌اکنون ازنظر تأمین کالاهای اساسی و موردنیاز مردم مشکلی در شهرستان نداریم.

 تاتار ادامه داد: با هرگونه افزایش راستای تنظیم و ثبات بازار نیز گشت‌های مشترک و همچنین بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به‌طور مستمر، وضعیت موجود را رصد و با متخلفان بدون هرگونه چشم‌پوشی برخورد می‌کنند.

وی خواستار همکاری مردم در راستای تنظیم بازار و ارائه گزارش تخلفات واحدهای صنفی از طریق تماس با شماره تلفن ۱۲۴ به‌منظور برخورد با متخلفان و گران‌فروشان و همچنین احتکار کنندگان مواد غذایی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها