موج

بعد از جداشدن علیرضا منصوریان از تیم ذوب آهن میودراگ رادولوویچ به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، با امضاء قرارداد رسمی میودراگ رادولوویچ 52 ساله که ملیت مونته نگرویی دارد، به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب گردید.

این گزارش حاکی است؛ این مربی که کارنامه درخشانی در حوزه باشگاهی و ملی دارد، به مدت یک فصل و نیم سکان هدایت تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده خواهد گرفت.

بخشی از کارنامه میودراگ رادولوویچ سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن به شرح ذیل است: 2011: سرمربی تیم دینامو مسکو درلیگ برتر روسیه 2012: سرمربی تیم فوتبال دوکنویست مونته نگرو در لیگ برتر مونته نگرو و انتخاب این تیم در لیگ اروپا 2013: سرمربی تیم کاظمیه کویت در لیگ برتر کشورکویت 2014: سرمربی تیم تیرائو قزاقستان در لیگ برتر کشور قزاقستان و مشاور اصلی تیم ملی امید صربستان و مونته نگرو در مسابقات اروپایی 2014 تا 2015: سرمربی تیم الجهره کویت در لیگ برتر کشورکویت و کسب مقام سوم لیگ برتر کویت 2015 تا 2019: سرمربی تیم ملی کشور لبنان با کسب رکورد 16 بازی بدون باخت برای این تیم و انتخاب تیم ملی لبنان برای اولین بار در بازیهای کاپ آسیا در امارات 2019: سرمربی تیم ملی میانمار این مربی مونته نگرویی سابقه درخشانی در پرورش و استفاده از بازیکنان جوان را درکارنامه خود دارد.

گفتنی است؛ با معرفی سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از سمت خود کناره گیری و استعفا داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها