موج

سرهنگ علی جعفری نژاد خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری کلاهبردار فروش اینترنتی لوازم خانگی در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: فردی که با انتشار آگهی فروش لوازم خانگی در یکی از سایت های تبلیغاتی بیش از 15 میلیون ریال از یک شهروند کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد شاکی در یکی از سایت های تبلیغاتی یک آگهی در زمینه فروش لوازم خانگی راه مشاهده کرده و با فرد فروشنده تماس برقرار می کند که فروشنده نیز از  او می خواهد تا مبلغ 15 میلیون ریال به حسابش واریز نماید.

وی با بیان اینکه فردشاکی نیز فریب خورده و مبلغ درخواستی را بدون دریافت هیچ گونه مدرک و نشانی به حساب آن فرد شیاد واریز می کند  بیان داشت: ماموران پلیس فتا با بررسی های تخصصی در فضای مجازی سرانجام هویت متهم را به دست آورده  و در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان به مردم توصیه کرد: قبل از خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشنده باید اطلاعات کافی از سایت مورد نظر،شخص فروشنده و جنس خریداری شده بدست آورند و تا زمانی که آن جنس را مشاهده و از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل نکرده اند از پرداخت وجه خودداری نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها