موج

احمد جمالدینی در گفتگوی اختصاصی با موج عنوان کرد؛

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سیریک با اشاره به اینکه خوشبختانه تاکنون تلفات جانی نداشته ایم، گفت: راه های ارتباطی ۴ روستای گرفتار در سیل شهرستان سیریک مسدود است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد جمالدینی رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سیریک در گفتگوی با خبرنگار موج با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون تلفات جانی نداشته ایم، اذعان داشت:  طغیان رودخانه های فصلی در مجاورت ۶ روستا منجر به انسداد محورهای مواصلاتی 4 روستای شهرستان سیریک شد.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سیریک با بیان اینکه بسته های غذایی برای تامین آذوقه خانوار ها در حال توزیع است، افزود: با همکاری هلال احمر، کمک های مردمی هرمزگان درحال جمع آوری است که طی یکی دو روز آینده توزیع خواهد شد.

فرماندار شهرستان سیریک در خصوص امدادرسانی های صورت گرفته در این شهرستان، عنوان کرد: بلافاصله ستاد مدیریت بحران شهرستان تشکیل و اقدامات لازم توسط اعضای ستاد صورت گرفت که در ساعات اولیه با حضور نیروهای امدادی موفق به تخلیه آب از منازل شدیم.

جمالدینی از خسارت های زیادی که به زیر ساخت های آب، برق و راه های روستایی وارد شده است، خبر داد و گفت: آب شرب این روستاها به دلیل آسیب جدی به خط انتقال آبرسانی آب شرب 4 روستا قطع شده است که با پیگیری های لازم تا امروز وصل خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه راه های مواصلاتی تا آخر وقت امروز بازگشایی خواهند شد، تشریح کرد:‌ همه راه های مواصلاتی این شهرستان برقرار است اما راه های ۴ روستا به علت طغیان آب رودخانه مسدود شده و خوشبختانه مشکل خاصی در این روستاها وجود ندارد و تردد تنها با ماشین آلات سنگین امکان پذیر است.

گفتنی است، میزان بارندگی ثبت شده در این شهرستان ۱۵۱.۹ میلیمتر بوده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها