موج

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی ودستگیری باند 6 نفره توزیع کنندگان مواد مخدر گل و قرص های روان گردان در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان ،خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد ، طرح پاکسازی نقاط آلوده را در بندرعباس اجرا کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود : در اجرای این طرح ضمن شناسایی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر ماری جوانا ( گل ) و قرص های روان گردان با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی 6 نفر از اعضا این باند را در بندرعباس دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازرسی از منازل و مخفیگاه متهمان 2 کیلو و 300 گرم مواد مخدر گل در بسته های مختلف ، 43 هزار و 700 عدد انواع قرص های روان گردان و 11 هزار سی سی شربت متادون کشف و ضبط و در این عملیات یکدستگاه خودرو سواری متعلق به قاچاقچیان که در امر جابجایی و توزیع مواد استفاده می شد توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر و با اقتدار طرح های پاکسازی نقاط آلوده از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم قدردانی و از عموم شهروندان و مردم فهیم استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر، در اسرع وقت از طریق تلفن 110 اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها