موج

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب طی اطلاعیه ای به علت بارندگی کلیه مدارس در روز شنبه ۲۱ دی ماه شهرستان میناب را تعطیل اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ، روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میناب طی اطلاعیه ای کلیه مدارس روز شنبه ۲۱دی ماه را تعطیل اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛

به اطلاع می رساند با توجه به پیش بینی بارندگی و احتمال وقوع سیلاب، به منظور جلوگیری از حوادث غیر مترقبه و با تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان میناب کلیه مدارس میناب در تمامی مقاطع تحصیلی(پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و هنرستانها) در روز شنبه مورخ 98/10/21 شیفت کاری صبح تعطیل می باشد.

ضمنا تعطیلی مدارس در شیفت بعد از ظهر روز شنبه متعاقبا اعلام می شود.

گفتنی است، میزان بارندگی ثبت شده از شب گذشته تا ساعت۱۲:۳۰ روز جمعه ۲۰ دی ماه ۲۳.۲میلیمتر ثبت شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب نشست کمیته اجرایی و مدیریت بحران آموزش وپرورش شهرستان میناب گفت: این نشست به منظور هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی شهرستان و مدیریت روزهای پیش رو با توجه به هشدارهای هواشناسی و نزول رحمت الهی برگزارشد.

سعیده کریمی اظهار کرد : 22 آموزشگاه در سطح شهرستان میناب و 9 سالن ورزشی، آماده و پذیرای اهالی و شهروندان در صورت بروز حوادث احتمالی خواهد بود.

وی از تمامی معاونین و کارشناسان حوزه ستادی، مدیران و معاونین مدارس، نیروهای خدماتی،سرایداران، خدمتگزاران، رانندگان و سایر عوامل اجرایی حوزه ستادی، مدارس و غیره خواست در منطقه حضور داشته باشند و در دسترس باشند و تلفن‌های مورد نظر را در اختیار قرار دهند تا در صورت لزوم دسترسی به آنان به راحتی امکان پذیر باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها