موج

آیت‌الله مکارم شیرازی:

آیت الله مکارم شیرازی جامعه المصطفی را یک ودیعه الهی دانست و بر لزوم حفظ آن تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار رییس جامعه المصطفی العالمیه و هیأت همراه، اهمیت فعالیت‌های جامعه المصطفی را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی، توجه به فعالیت‌های فرهنگی است که در پرتو این نعمت بی بدیل انجام شده و جامعه المصطفی نیز یکی از این برکات ارزشمند است.

وی با بیان اینکه اسلام و تشیع یک برنامه جهانی است و اختصاص به موقعیت جغرافیایی خاصی ندارد، اظهار کرد: ما جامعه المصطفی را یک ودیعه الهی می‌دانیم که باید آن را حفظ کرد.

این مرجع تقلید در ادامه با بیان توصیه‌هایی خطاب به مسؤولان جامعه المصطفی بر لزوم توجه بیشتر به کیفیت تاکید و تصریح کرد: یکی از نکاتی که باید مدنظر شما قرار گیرد، این است که به نیاز کشورهای مختلف توجه داشته باشید، این مهم در گرو نیازسنجی دقیق و داشتن طرح جامع است.

آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه باید از تجارب و ظرفیت‌های ارزشمند فارغ التحصیلان جامعه المصطفی بهره گرفته شود، اظهار کرد: اگر از ظرفیت این سرمایه‌های ارزشمند با توجه به ابعاد بین المللی آن به خوبی بهره برداری شود شاهد نتایج خوبی خواهیم بود.

این مرجع تقلید در پایان ضمن دعا برای موفقیت مسؤولان و دست اندرکاران جامعه المصطفی العالمیه بر لزوم توسعه آثار علمی و پژوهشی تولیدی اندیشمندان، محققان و پژوهشگران این مرکز تاکید کرد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عباسی رییس جامعه المصطفی گزارش کاملی از فعالیت‌ها، اقدامات و برنامه‌های این مرکز خدمت معظم له ارائه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها