موج

هشدار ستاد مدیریت بحران هرمزگان؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: به فرمانداران استان تاکید شده با توجه به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، برخورد صاعقه ،طغیان رودخانه های فصلی و همچنین تردد ایمن دریایی اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ضمن اعلام این خبر افزود: طبق اخطاریه ۱۰ هواشناسی هرمزگان، با تاثیرموج ناپایدار، از شامگاه امروز پنجشنبه 19دی آغاز و  تا یکشنبه 22دی ماه ادامه خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اضافه کرد: با ورود این سامانه بارندگی به ویژه در جمعه و شنبه در اکثرنقاط استان بارش نسبتا شدید باران، آبگرفتگی معابر،گاهی بارش تگرگ، وزش تندباد شدید و مواج شدن دریا پیش بینی شده است.

مدرس خاطر نشان کرد: با توجه به بارندگی های سنگین در هرمزگان به فرمانداران استان تاکید شده با توجه به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی شهری و روستایی، برخورد صاعقه ،طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل ها و مواج شدن دریا در استان، در خصوص اجتناب از رفتن به مناطق مرتفع و تردد در حاشیه مسیل ها و رودخانه ها و همچنین تردد ایمن دریایی اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط جوی پیش رو در استان، مردم هرمزگان باید نکات ایمنی را رعایت و حدالمقدور  از تردد های غیر ضروری اجتناب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها