موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: ظرفیت بالایی در شرکت گاز استان اصفهان برای حضور و کسب تندیس سیمین جایزه تعالی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در آیین افتتاحیه پیش ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری اطمینان داریم توان و ظرفیت بالایی در بین کارکنان شرکت گاز استان برای کسب تندیس سیمین جایزه تعالی وجود دارد.

وی گفت: با توجه به اهمیت سیستم های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی و بهره گیری سازمان ها برای حرکت به سمت سرآمدی، این شرکت پس از اخذ تندیس بلورین وزارت نفت، اقدام به ادامه روند تعالی و به موازات آن تعمیق مفاهیم مدل تعالی در تمام سطوح سازمان برای حضور در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان افزود: شرکت گاز استان اصفهان از سال ۸7 حرکت در مسیر تعالی را در برنامه کاری خود قرار داد و توانست در این سال گواهینامه تعهد به تعالی مدل EFQM، درسال 90 تقدیرنامه دو ستارهEFQM، درسال 92 تقدیرنامه سه ستاره اشتهار به کیفیت، در سال 93 تقدیر نامه چهارستاره INQA، سال 95تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت ایران و سال 96 نیز تندیس بلورین جایزه سرآمدی و بهبود مستمرصنعت نفت را از آن خود کند.

علوی با بیان این مطلب که شرکت گاز استان اصفهان به عنوان یکی از شرکت های برند در سطح شرکت های گاز استانی کشور شناخته می شود، تصریح کرد: این شرکت با هدف ارتقای سطح کیفیت خدمات به مشترکین و در راستای انجام بهتر ماموریت سازمانی در مسیر تعالی حرکت می‌کند و اطمینان داریم با ویژگی های یک سازمان متعالی و اقدامات برجسته آن در سال جاری بتوانیم در سطح تندیس شرکت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها