موج

سید حمیدرضا ابطحی خبر داد:

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان ازتفاهم نامه همکاری مشترک فنی و حرفه ای و سازمان فاوا شهرداری اصفهان به مدت 2 سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  سید حمیدرضا ابطحی گفت: با امضاء تفاهم نامه همکاری اداره کل  آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، ضمن انجام هم افزایی در آموزش فناوری اطلاعات به شهروندان و دانشجویان زمینه نیاز سنجی، اجرای دوره های آموزشی جامع و استفاده از شیوه های نوین آموزشی در این حوزه بیش از پیش فراهم می شود.

وی اهداف از این همکاری مشترک را تشریح کرد و افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه 1-شناسایی و تأمین نیازهای مهارتی دانشجویان، دانش آموختگان دانشگاه ها و متخصصان و مدیران مشاغل فناوری اطلاعات؛ 2-بازنگری سرفصل دوره های مهارتی حوزه فناوری اطلاعات؛ 3- طراحی، برنامه ریزی و اجرای طرح ها و دوره های آموزشی فناوری اطلاعات در قالب نظام جامع آموزش مهارت و فناوری اطلاعات؛ 4- طرح دانش آموخته چیره دست(داچ) با هدف افزایش انگیزه مخاطبان در مهارت آموزی با تضمین اشتغال پس از پایان دوره آموزشی  5- استفاده از سایر امکانات تحقیقاتی متقابل(آزمایشگاهی و کارگاهی) است.

وی در ادامه از تعهدات مشترک این تفاهم نامه نام برد و بیان کرد: همکاری در نیاز سنجی آموزشی و انجام مطالعات آینده پژوهی مشاغل فناوری اطلاعات، همکاری در برگزاری همایش، کنفرانس، سمینار تخصصی، کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف، تدوین و بازنگری استاندارد آموزشی دروس فناوری اطلاعات، همکاری در تدوین و انتشار بسته های آموزشی بر بستر سامانه آموزش الکترونیکی، همکاری در تهیه سرفصل های آموزشی تولید محتوای درسی و بسته های آموزش حضوری وغیرحضوری و همکاری در اطلاع رسانی و معرفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی طرفین از دیگر مفاد این تفاهم نامه می باشد.

مدیر مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از این همکاری مشترک، مدت اعتبار تفاهم نامه مذکور را 2 سال دانست که با رضایت طرفین قابل تمدید خواهد بود.

مجیدغلامی از برگزاری دوره های آموزشی ویژه فصل زمستان در این مرکز خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از دوره های مرکز آموزش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان به نشانی الکترونیکی ITTCE.ir مراجعه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها