موج

عباسعلی بهدانی فرد مطرح کرد؛

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف محموله قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال از یک اتوبوس در پارسیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباسعلی بهدانی فرد جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف محموله قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال از یک اتوبوس در پارسیان خبر داد. 

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در راستای طرح مقابله با کالای قاچاق و ارز، ماموران انتظامی پارسیان حین گشت زنی در سطح حوزه انتظامی از بارگیری کالای قاچاق توسط یک دستگاه اتوبوس شده که پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود :ماموران با تشکیل چند اکیپ پلیسی به محل اعزام که راننده اتوبوس به محض رویت ماموران از محل متواری و با تلاش ماموران دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی اذعان داشت: 18 دستگاه لپ تاپ، 11 حلقه لاستیک خودرو ، 30 قطعه صنعتی، یک دستگاه گیرنده دیجیتال، 40 عدد شارژر تلفن همراه، 40 عدد مانیتور ال سی دی8.5 اینچ ، دودستگاه یخچال، دودستگاه ماساژور، 60 عدد هندزفری تلفن همراه، از جمله کالاهای قاچاق کشف و توقیف شده در این اتوبوس بودند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه 5 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه اتوبوس توقیف و پس از تشکیل پرونده قضایی به همراه متهم تحویل مقامات قضائی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها