موج

رییس کل دادگستری یزد؛

رییس کل دادگستری یزد گفت: شهید سلیمانی ذخیره ای الهی برای این روزهای کشور بود که روح بلند وآسمانی او اسیر در جسم زمینی شده بود و برای شهادت و دیدار همرزمان شهیدش سر از پا نمی شناخت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رییس شورای قضایی استان یزد در پی شهادت جانسوز سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی، به همراه اعضای شورا، با حضور در سپاه الغدیر استان یزد این ضایعه دردناک را به فرمانده سپاه استان تبریک و تسلیت گفت.

رییس کل دادگستری یزد شهید قاسم سلیمانی را نماد عزت، غیرت، ایثار و مدافع شجاع مظلومان عالم و وطن یاد کرد.

وی اظهارداشت: شهید سلیمانی ذخیره ای الهی برای این روزهای کشور بود که روح بلند وآسمانی او اسیر در جسم زمینی شده بود و برای شهادت و دیدار همرزمان شهیدش سر از پا نمی شناخت، تلاش برای امنیت و حفظ استقلال این سرزمین و عزت امت اسلامی را سرلوحه کارهای خود قرار داده بود.

دهشیری یادآورشد: همانگونه که شهادت سیدالشهدای انقلاب، یعنی شهید بهشتی کشور را در سال های نخستین انقلاب و جنگ تحمیلی در برابر نفاق و دشمن متحد کرد، امروز نیز خون پاک و به ناحق ریخته سیدالشهدای جبهه مقاومت، یعنی سردار سلیمانی عزیز، یکدلی، اتحاد و انسجام را به نظام و نیروی مقاومت هدیه خواهد داد.

این مقام قضایی ضمن تأکید بر انتقام سخت محور مقاومت از مسببان و بانیان  این جنایت بزرگ، ابراز داشت: ان شاءالله محل وقوع جُرم جنایکاران جای جِرم کثیف و پلیدشان خواهد شد و محور مقاومت به برکت خون شهید حاج قاسم و همرزمانش برای ابد منطقه را از وجود نحسشان پاک خواهد کرد.

رییس شورای قضایی استان تأکید کرد: انتظار است جامعه بسیجیان حقوقدان به کمک سایر مراجع متولی،  پیگیری حقوقی و قضایی این اقدام تروریستی دولتی آمریکا را از مجامع بین المللی دنبال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها