موج

مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی در گفت و گو با موج:

مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: علیرغم تمامی مشکلات در تامین منابع با تعامل و همراهی موثر کارفرمایان، هیچ کارگاهی به جهت بدهی به سازمان تامین اجتماعی تعطیل یا تعلیق نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در آذربایجان شرقی، جعفر سمساری در گفت و گو با خبرنگار ما در تبریز با ارائه گزارشی از عملکرد تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی، تامین منابع لازم از بابت ایفای تعهدات را از محل حق بیمه دانست و عنوان کرد: علیرغم تمامی مشکلات در تامین منابع، با تعامل و همراهی موثر کارفرمایان، هیچ کارگاهی به جهت بدهی به سازمان تامین اجتماعی تعطیل یا تعلیق نشده است.

وی ادامه داد: ضمن پیگیری مطالبات بیمه شدگان، همراهی با کارفرمایان در جهت پایداری تولید و رونق اشتغال و انجام تعهدات نسبت به سازمان و بیمه شدگان، محقق شده و تداوم دارد.

این مقام مسوول با بیان اینکه تامین اجتماعی طی سالیان اخیر اقدامات گسترده ای در راستای استقرار دولت الکترونیک انجام داده است تصریح کرد: بهره برداری از سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری و نیز توسعه زیرساخت های اطلاع رسانی و تعامل متقابل با مخاطبین از جمله این اقدامات می باشد و امید است با این رویکرد امور مراجعان تسریع و تسهیل گردد.

جعفر سمساری همچنین از برگزاری جلسات آموزشی و نشست های هم اندیشی با تشکل های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی استان توسط این اداره کل خبر داد.

مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: در این کارگاه ها، چالشها و مشکلات ناشی از عدم آگاهی از قوانین و مقررات و ضوابط طرح و بررسی شده و راهکارهای لازم ارائه می شود.

به گفته سمساری، می توان ضمن اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و ابزارهای ارتباط جمعی، بررسی مطالبات و مشکلات ذینفعان در راستای ارتقای سطح آگاهی عمومی مخاطبین را به منظور توسعه تأمین اجتماعی در بین آحاد جامعه اجرائی و پیگیری کرد.

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها