موج

به مناسبت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی؛

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پیامی شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در پیامی به شهادت رسیدن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش در عملیات تروریستی که به دست شقی ترین انسان های روی زمین رخ داد تسلیت گفت.

در متن این پیام تسلیت آمده است:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه و منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر

از میان مومنان مردانی اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخی از آنان به شهادت رسیدند و برخی از آنها در (همین) انتظارند "سوره احزاب آیه 33"

بار دیگر آمریکای جنایتکار دستش را به خون بهترین و صالح ترین انسان های روی زمین آغشته کرد و دشمنی کینه توزانه خود را با مدافعان راه حق و حقیقت نشان داد. شهادت سردار سرافراز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که نقش بی نظیری در نابود کردن تروریست های تکفیری داشت نشان دهنده اوج عصبانیت آمریکای جنایتکار و تروریست پرور است.

سردار حاج قاسم سلیمانی عزیز، به حق یکی از محبوب ترین انسان ها نه تنها در نزد مردم ایران بلکه در نزد تمام ملت های مستضعف و مظلومان عالم و همه آزادی خواهان و عدالت پیشگان جهان بود. او نمونه بارز یک انسان کامل و مالک اشتر علی زمان بود که همه هستی خویش را در راه ولایت قرار داد.

شهادت هنر مردان خداست و سردار سلیمانی پاداش یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر در جبهه های حق علیه باطل و جنگ با کفار و تروریست های جنایتکار را گرفت و به بالاترین فیض اکمل که همانا شهادت در راه خدا است رسید. او رفت تا حق مظلومان پایمال نشود تا اسلام همیشه سرافراز باشد تا خدشه ای به حریم ولایت نیاید. بی شک روحیه جهادی ، کار خستگی ناپذیر، تزکیه نفس و خشک نشدن اشک، او را آسمانی کرد.

عاملان و سردمداران این جنایت باید بدانند که انتقام خداوند سخت و کوبنده خواهد بود. دشمنان بدانند که این جا ایران ، بیشه شیران است و هرگز دل خوش نداشته باشند به شهادت یاران صدیق انقلاب چرا که با شهادت این عزیزان درخت مقاومت در منطقه و جهان تنومند تر شده و به یاری حق تعالی بساط سلطه و استیلای رژیم اشغالگر و تروریست اسرائیل و آمریکای جنایتکار در هم پیچیده خواهد شد.

اینجانب شهادت پر افتخار سردار دلها سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" و سردار "ابومهدی المهندس" و همراهانش را به پیشگاه مولایمان حضرت ولیعصر(عج) ، رهبر معظم انقلاب و امت اسلام تبریک و تسلیت عرض نموده و بر ادامه راه این شهدای والامقام تا رسیدن به هدف نهایی که همانا برقراری عدالت و آزادی در جهان است تاکید می کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها