موج

شهردار خرم‌آباد:

شهردار خرم‌آباد، از نامگذاری ساختمان شهرداری منطقه 2 و یکی از معابر اصلی این شهر به یاد سردار قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد شریفی مقدم، ضمن تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی، گفت: ساختمان شهرداری منطقه 2 خرم آباد و یکی از معابر این شهر به نام این سردار سرافراز نام‌گذاری خواهد شد.

شهردار خرم آباد، تصریح کرد: انشاالله در بهمن ماه 98، ساختمان شهرداری منطقه 2 خرم آباد افتتاح خواهد شد، لذا طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، این ساختمان، مزین به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی می شود.

وی، ادامه داد: همچنین در تعامل با شورای اسلامی شهر، یکی از معابر اصلی شهر خرم آباد نیز به نام شهید قاسم سلیمانی متبرک خواهد شد تا نام و یاد آن سردار دلها، تا همیشه با مردم باشد.

شهردار خرم آباد همچنین در خصوص آئین گرامیداشت نام و یاد سردار سلیمانی گفت: نصب تصاویر و تبلیغات محیطی با موضوع شهادت سردار سلیمانی در سطح شهر، طراحی جایگاه مخصوص عزاداری در ورودی شهرداری مرکزی، خاموش کردن چراغانی و ریسه‌های سطح شهر و نصب پرچم‌های عزا از روز جمعه در دستور شهرداری خرم آباد قرار گرفته است.

شریفی مقدم، اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی از سرداران بزرگ تاریخ ایران است که باید با یادآوری اقدامات جاودانه‌اش، الگویی ماندگار از این سردار رشید ارائه کرد تا جوانان به فرهنگ ناب مجاهدت و شهادت آراسته شوند و از الگوهای پوچ و بیگانه پرهیز کنند.

گفتنی است، بامداد روز جمعه 13 دی ماه 98، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و همراهان او، در حمله تروریستی پهپادی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها